Vatandaş Vekile İsyan Etti

  Vatandaş Vekile İsyan Etti

Vatandaş Talat Demirci sosyal medya hesabından Zonguldak Ak Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu'na isyan etti.

 

Karaman Beldesinde yapılacak olan kavşak düzenlemesiyle ilgili Çolakoğlu'nun sosyal medya hesabında yapılan paylaşıma yorum yapan Demirci hastanelerin durumundan bahsetti. 

 

Çaycuma'da doktor olmadığını, vatandaşın özel hastanelere mecbur bırakıldığını belirten Demirci, "2 kere aradım, açan olmadı, o yüzden buradan yazıyorum" dedi. 

İşte O Mesaj; "Sayın Çolakoğlu, bırakın kavşağı siz hastanelere bakın. Çaycuma Devlet Hastanesi'nde tek bir beyin cerrahı var. Bence onuda aldırın oradan .en basit fıtık ameliyatını bile yapacak aletlerinin olmadığını söyleyip hastaları Zonguldak,hatta özel hastanelere yönlendiriyorlar.


Gidiyorsun (sözde koskaca) Zonguldak Atatürk devlet Hastanesi'ne,...oda ne..oradada bir tane beyin cerrahı var.gece gidiyoruz acile,ameliyattayim diyor,sizin yerinize olsam Bülent Ecevit üniversitesi ne giderdim diye akıl veriyorlar,sabah 08:20 de polikliniğe gidiyorsun hasta almıyor doldu diyorlar,kapısına dayanıyorsun,sabahın 8 de yine ameliyatta diyorlar,


Hadi diyorsun Bülent Ecevit üniversitesi ne gideyim.sen ölmüş sun yasamissin umurlarinda değil.illede emr isteriz diyorlar,gidiyorsun emara bilmem kaçıncı ayın kaçı diyorlar.eregli diyorsun ,oda ne,yine tek doktor...


Hani birde şey diyordu sizinkiler, herkes özel hastanede muayene ve tedavi olabilecek.iste o söz doğru ,emr için 500 TL.muayene için 150 TL , basit fıtık ameliyatını yaparlarsa da,3500 TL ile 8 bin TL arasi verirsen tedavi olabiliyorsun..yani ovundugunuz kadar var.paran varsa özel hastane çok iyi bakıyor...brnim hastam 20 gündür evde yatıyor.hangi doktara gitsek topu başka bir hastaneye atıyorlar.ben şu son bir haftada sizi 2 defa aradım,belliki sekreterler yoğun,yada zahmet edip acmadilar..

Siz Adana'ya Eskişehir'e içinde araba ile dolaşıyoruz diye şehir hastanesi yapmaya devam edin.zonguldakta millet ölmüş yaşamış önemli değil.internetten bı zahmet gir bak yada ara.tek doktor oldukları için randevu alabiliyor musunuz.yaziktir yazık.acil servisleri pislik götürüyor.gerci vekillere 65 yaş üstü gibi öncelik vardır herhalde.gerci tenezzül edip devlet Hastanesi'ne gitmezsiniz.bu arada Ahmet bey, telekom verdiği sözü tutmadı.mahallemizde hatlarda değişmedi,yıkık direklerde boynunu bukmusler bekliyorlar. Ama kavşak önemli..kavşak yapinki millet kaza yapıp hastaneye düşmesin.cunku doktor yok doktor .

Sunuda bilin.yanlisa yanlış demezsek,ve biz sizleri yanlış giden şeyler için uyarmazsak,sizin olaydan haberdar olma şansınız yok.cunku halk değil vekil gittiği zaman herkes adeta melek...partin benim umurunda bile değil.ama senin şahsen vekilliğini yaptığın insanlar için çabalarında gözle görülür derecede belli. İyi çalışmalar.bu arada neden yazmak zorunda olduğumuz tekrar söyleyeyim.2defa aradım,açan olmadı.budan özel msj da yazılmıyor.o yüzden ,gerçi saklayacak bir şeyde yok

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça