ANLAŞTILAR

ANLAŞTILAR
Advert

Orman Genel Müdürlüğü İle TTK Genel Müdürlüğü arasında maden direği sözleşmesi imzalandı…

 

 

Orman Genel Müdürlüğü ile merkezi Zonguldak’ta bulunan Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü arasında Maden Direği Tahsis Fiyat Protokolü imzalandı.

 

 

Maden Direği Tahsis Fiyat Protokolü için Zonguldak’ a gelen Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür ve İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve Pazarlama Şube Müdürü Bülent Güneş Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’yı makamında ziyaret etti.

 

 

TTK Genel Müdürlüğü sosyal tesislerinde düzenlenen imza törenine, Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, TTK Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın, TTK İşletmeler Daire Başkanı Tevfik Baş,  Zonguldak Orman Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı, TTK Genel Müdürlüğü Yetkilileri katıldı.

 

 

Protokol imza töreninin ardından Orman Bölge Müdürlüğü’nde Zekeriya BEYAZLI tarafından Bölge Müdürlüğünde yürütülen başta İşletme Pazarlama ile ilgili ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür,  ”Genel Müdürlüğüm adına başta Bölge Müdürü Zekeriya BEYAZLI ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 


Maden Direği Tahsis Fiyat Protokol gereğince TTK Müesseseleri, 2020 yılında ihtiyaç duyacakları tip ve özelliklerdeki maden direğini; sözleşmede belirlenen şartlar dahilinde, Genel Müdürlüğe bağlı Orman İşletme Müdürlüklerinden sağlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça