Sosyal Medya da Kavga Büyüyor: Hoşt Köpek

Sosyal Medya da Kavga Büyüyor: Hoşt Köpek

Genel seçimlerde Milletvekili adayı, yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı, MHP İl kongrelerinde İl Başkanlığı’na aday olan kadrolu eski İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP’yi Zonguldak’ta kavgaya sürükleyen isim olurken, sosyal medya da sahte adres kullanan ‘Tunahan Talaslı’ adı ile yapılan paylaşımlarda bu kez yine Hamdi Ayan’ı eleştirilen ülkücüler hedef alınırken, ima yolu ile herkese sahtekar, şovenistlik yaftası yapıştırmaktan geri durmuyor.

 

Açık kimliğini kullanmaktan aciz olan Tunahan Talaslı’nın Hamdi Ayan olduğunu iddia eden partililer “Hamdi Ayan bir koltuğa oturacak diye MHP’yi paramparça etmesine izin vermeyeceğiz” derken Genel Merkeze şikayet edeceklerini söylediler.

 

Son yapılan Yerel seçimlerde MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ile birlikte hareket ederek, Haberal’ın hala oğlu olan CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal’a seçim kazandırmak adına AK Parti’yi bölmeye çalışan Hamdi Ayan’ın Genel Merkez de MYK Üyesi olmak istediği iddia ediliyor.

 

Sosyal medya da kavga büyüyor: Hoşt köpek

MHP’de yaşanan son olayların ardından ülkücüler, Hamdi Ayan’nın partiden elini çekmesini isterken, Hamdi Ayan’ı savunan çakma facebook hesabı üzerinden partide çatışma yaratılıyor.

 

Geçtiğimiz hafta Almanya’da yaşayan ülkücü Çetin Çolak’ın MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’un da Hamdi Ayan’ın marifeti ile görevden alınmasını eleştirmiş, “Hamdi Ayan partiden elini çek” demişti.

 

Sosyal medya üzerinden ülkücüler Hamdi Ayan’a tepki gösterirken, Ayan’ı eleştirenlere çirkin üsluplarla sahte fesbook üzerinden cevap veren ‘Tunahan Talaslı’ “Sahtekarın biride almayadan sürece dahil olmaya çalışmasıdır kimin dümenciliğini yapıyor anlarız” ifadelerini kullanmıştı.

 

Bu ifadelerin ardından Almanya’da yaşayan ülkücü Çetin Çolak, “Hoşt köpek, sen yemlendiğin kapında havla. Benim ülkücülüğümü adamlığımı öğren sahtekar” diyerek sosyal medya hesabından cevap verdi.

 

Partililer, anılan sahte hesabın Hamdi Ayan’a ait olduğunu iddia ettiler.

İşte o paylaşım:

Tanahan Talaslı: Sahtekarın biride almayadan sürece dahil olmaya çalışmasıdır kimin dümenciliğini yapıyor anlarız

 

Çetin Çolak:  Köpeğin biri gecenlerde yazdığım bir yazıdan alınmış havlamış hoşt köpek hoşt sen yemlendiğin kapında havla sonra ağzına taş değer dişlerin kırılır sahtekarlığı ben bilmem evet ben almanyadan trabzonluyum nerene ne battı köpek derdin varsa ben izine geldimmi gelir beni bulursun eğer azacık adamlığın varsa ama bilirimki siz ancak bu sanal alemin içinde havlarsınız bak sayfanda beni o kadar tanıyan varki benim adamlığımı ülkücülüğümü onlara sorda adamlık öğren sahtekar ama ben gelince ismi gecen şahışla seni bulacam o zaman hallederiz meselemizi H.A nı o kadar çok seviyosan beni onada sorabilirsin o beni iyi tanır bilir şövenizm kim öğrenirsin,T.T tasmalı şimdilik sana cevabım bu kadar olsun .....

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça