Advert

Demirköse'nin Bombası Elinde Patladı

Demirköse'nin Bombası Elinde Patladı

 

Demirkösenin açıklası

Kıransoy’un iddialarına yanıt veren MHP İl Başkanı Varol Demirköse: “MHP görev bırakmak bayrağı başkasına devretmek demektir. Bu farklı yorumlanabilir, ama yeni bir yapılanma olarak bakıyoruz.

 

Herkes her şeyi söyleyebilir ama dedikodulara kulak asmıyoruz. 2012 yılında üye olmak önemli değil, önemli olan partide olduğumuz sürece olanlardır. Biz kimseyi gidip Genel Merkeze şikayet etmedik, bir durum varsa yüzüne söyleyebiliriz” dedi.

 

Şimdi Soruyoruz sayın Demirköseye

 

Demirköse yaptığı açıklama içersinde akıllara gelen bir çok soru var, sen il başkanısın genel merkez sana sormadan yada seninle konuşmadan mı merkez ilçe başkanını görevden aldı.

 

Sana sormadan görevden aldıysa sen nasıl il başkanlığı yapıyorsun.

 

Ancak asıl mesele Demirköse'nin yalan konuşuyor olduğu ideaları siyaset gündemine bomba gibi oturdu. MHP genel merkezinden alına bilgiler ve Zonguldak siyasetindeki idealar yenilir yutulur cinsten değil.

 

Demirkösenin Genel merkeze aylarca dosya dosya şikayetler getirdiği Kıransoy'u görevden aldırmak için elinden geleni yaptığı olmayan asılsız bir çok şeyinde dosyalara eklendiği yönünde hata ve hatta dosyalara bel altı konulara girecek kadar asılsız bilgiler eklendiği gelen idealar arasına bulunmaktadır

 

Bunca bilgi ve idealar varken Demirköse'nin yaptığı açıklamanın da pek inandırıcılığı kalmadı yönündedir.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça