Ebru Uzun Mazbatasını Aldı

Ebru Uzun Mazbatasını Aldı
Advert

Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ve ekibi mazbatalarını alarak resmen göreve başladı.  CHP İl Başkanı Hakkı Güney’de, Uzun ve ekibini mazbata alımında yalnız bırakmadı. 

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Pazar günü gerçekleştirilen Merkez İlçe Kongresi’nde delegelerden güvenoyu alan Ebru Uzun ve ekibi, Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alarak resmen göreve başladı. Seçim Kurulu’na kongrenin iptaliyle ilgili yapılan müracaat reddedildi.

 

CHP İl Başkanı Hakkı Güney’de, Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ve ekibini mazbata alımı sırasında yalnız bırakmadı. CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun mazbatalarını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla mazbatalarımızı aldık. Çok mutluyuz. Süreci sizlerde takip ettiniz. Hakkımızda yapılan bütün saldırılara ve karalamalara rağmen delegelerimizin bizlere olan inancıyla emeklerimiz boşa çıkmadı.

 

Bundan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Bizlere olan güveni boşa çıkarmamak için ekip arkadaşlarımızla birlikte çok çalışacağız. Bugün itibariyle görev başındayız. Partimize ve Zonguldak’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça