Advert

Ve Huzurlarınızda Burak Erol

Ve Huzurlarınızda Burak Erol

Saadet Partisi İl Başkanı olarak atanan Burak Erol, kent merkezindeki Keyif Kafe’de basına bir kahvaltı vererek kendini tanıttı, partisinin de görüşlerini aktardı.

Başkan Burak Erol’un kahvaltı programına eski İl Başkanı Sadık Kar, Merkez, Kilimli, Çaycuma, Kozlu, Devrek ve Çaycuma ilçe başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer katıldı. Keyif Kahvesi’nde düzenlenen kahvaltının ardından Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Burak Erol gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevaplandırdı önemli açıklamalarda bulundu.

 

İlk olarak konuşma yapan bir önceki İl Başkanı Sadik Kar, görevi Burak Erol'a devrettiğini belirterek şunları söyledi: "Aralık ayı İl divanımız da il başkanımız belli oldu. Zonguldak’ta ki siyasi hayatta sizinle olacağız. Bizimle beraber yönetim kurulu arkadaşlarımız ile imkansızlıkları imkana çevirerek çalıştık. Yeni yönetime başarılar diliyorum. Genel merkezin kararıyla bizi de İl  müfettişi olarak getirdiler" dedi.

 

SP İl Başkanlığına getirilen Burak Erol da şunları söyledi: "Zonguldak’ın çok büyük sorunları var. Zonguldak'ın merkezine girince kaos görürsünüz yürüme yürüyemezseniz araba süremezsiniz. Belediye başkanımız da bu sorunlarının çözmesi gerekiyor. Görevi alır almaz basınla buluştuk. Basının önemini biliyoruz ve basınla halka ulaşacağımızı biliyoruz. Her zaman yanınızdayım . Önemli olan makamdan güç almak değildir makama güç vermektir.

 

HEDEF EN AZ 10 BELEDİYE

Zonguldak'ta 10 belediye almayı hedefliyoruz.2021 yılında  erken seçim var deniliyor bunun işaretleri görülüyor.

 

 10 BİN KİŞİ ETKİLENİR 

Çatesin 500 kişinin çalışması önemli değil 10 bin kişiyi etkilenen bir olay var. Bizim istediğimiz eksiklerin giderilmesi ve açılmasını istiyoruz.  25 tane belediye başkanına sesleniyorum ağzına geleni konuşmasınlar teknik yeterliliği olmayan,bildikleri gibi konuşmasınlar. Konuşurlarsa kendilerine cevap verme konumunda cevap veririm. Biz insanların politikaları gittikleri yolları takip ederiz. Muhalefetin görevi eleştirmektir olumlu olumsuz şekilde . Kale boş değil.

NE GÖREV VERİLİRSE YAPARIZ

Bize ne görev verilirse biz her göreve hazırız. İl başkanlığı makamını zıplama taşı olarak gören arkadaşlar oldu. Bizim yapmamız gereken işler var ve halka yapmamız gereken işlerimiz var.  Teşkilat yeterli mi ? Bizim gücümüz inancımızdan geliyor. Teşkilatımızın eksikleri vardır tamamlasak yine bitmez teşkilatlarımızı sadık başkanımızın yapısı ve katkılarıyla daha iyi yerlere getirecegiz". BOŞ LAFA KARNIMIZ TOK "Zonguldaklılar olarak bizim boş lafa karnımız tok. İthal kömürü ihracata geçiricez dedi Albayrak yap dedim elini öperim dedim ama yapmadı.

GELİR DAĞILIMIZI ADALETSİZ 

AK Parti iktidarının 18 yıldır çok büyük bir katkıları elbet olmuştur. Gelir dağılımız adaletsiz. Türkiye’nin ekonomisini arttırmadınız. Her üniversite mezunu işsiz. Vergiler gelir dağılım listesine adeletli değildir.

AKP DAĞILIYOR         

AKP çalışamıyor, aynı bir tonluk bir süt düşünün, ama bir kaşık maya olmayınca yoğurt olmuyor, işte AKP’nin mayası biziz, zamanı gelince bize katılacaklar, her akan su mecrasına döner…”

“İNANMIŞLARIN PARTİSİYİZ”

 

Biz bir dava etrafında birlik ve beraberlik içinde olan inanmışların partisiyiz, bir araya gelince ülkeyi  daha da ileri hedeflere vardıracağız, Saadet Partisinin önü açıktır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça