TRABZONLULAR KONGRE YAPACAK

TRABZONLULAR KONGRE YAPACAK
Advert

Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin olağan genel kongresi 12 Ocak Pazar günü saat 12'de şemsiyeler konferans salonunda yapılacak. 

Dernek Başkanı Ahmet Bayrak hemşehirilerine ve üyelere katılım çağrısında bulunarak şunları söyledi: ''Malumunuz Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin 13.olağan genel kurulunu nasipse 12 Ocak Pazar günü genel maden işçileri sendika büyük salonunda gerçekleştireceğiz. 

 

Bu vesile ile ilk önce Sayın üyelerimizin ve Sayın Zonguldak hemşerilerimizin bu bizim kongremize davet esiyoruz. Kongremize, şölenimize katılmalarını istirham ediyorum. Kongrede derneğimiz ile alakalı öğrenmek istenilen öğrenilecek. Konuşulacağı her şeyin konuşulacağı gün bugündür kongreler.

 

Bu vesileyle tüm hemşerilerimizi Zonguldak'ta yaşayan tüm üyelerimizi bu kongreye davet ediyoruz. Bu kongremizin derneklerin olmazsa olmazlarından biridir. Her şeyin konuşulacağı tartışılacağı ve karara bağlanacağı bir gündür o gün diye düşünüyorum. Sayın ürünlerimizi mutlaka ve mutlaka kongrenin salonunda bekliyoruz.

 

Ayrıca yine bu vesileyle aynı zamanda Zonguldak'ta yaşayan tüm hemşerilerimizin tüm zonguldaklıların ve ayrıca tüm üyelerimizin yeni yılını sağlıklı mutlu neşeli huzurlu bir yıl geçirmenizi diliyorum.''dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça