Advert

İSTİFAM İSTENMEDİ

İSTİFAM İSTENMEDİ
AKP 7’nci Olağan Genel Kurulu öncesinde Zonguldak’ta ilk delege seçimleri Karaman Beldesi’nde start aldı.
AKP kulislerinde görevden alınacağı yönünde çıkan haberleri değerlendiren Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, şu anda kendisine yönelik böyle bir kararın söz konusu olmadığını belirtti.
 
 
Türkistan Türklerine yapılan zulmü protesto etmek için Madenci Anıtı’nda yapılan eylemde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çağlayan, “Şu anda böyle bir şey yok. Her iddiayı cevap vereceksek iş yapamayız. İstifam istenmedi. Genel Merkezimiz bir çalışma yapacak. 7. Olağan kongre sürecinden güçle bir şekilde çıkacağız. Genel merkezimizin yapmış olduğu çalışmanın neticesinde bizlere de tavsiyeler olacaktır. Biz de tavsiyelere ve kriterleri uyarak geçmişte görev yapan kardeşlerimizle kucaklaşacağız. Bu süreci partimizi daha da güçlenecek bir şekilde yönetiyoruz. Bu konuda hiç kimse herhangi bir yola sapmasın. 
 
 
Biz Ak Parti olarak geçmişten beri bu süreçleri iyi yöneten bir partiyiz. Söylentiler bir konuşmalar mutlaka olacaktır. Hiç kimse bu söylentilere göre hareket etmesin. Biz lafla değil işle konuşuyoruz. Bu vatandaş bize icraat yapmamız için tercih etmiştir. Yerel seçimler sonrası millet bize iş yapın diye yetki verdi.Biz el ele vererek icraat için enerjimizi harcıyoruz. Bu tür iddialara harcayacak zamanımız yok. Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve Belediye Başkanlarımızla uyum içinde çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça