MHP'de Sancılı Süreç Başlıyor

MHP'de Sancılı Süreç Başlıyor
Advert

MHP'de kongre sürecine az bir zaman kala adaylar veya mevcut başkanların son durumları ortaya çıkmaya başladı.

 

MHP'de ilk olarak belde,ilçe,merkez ilçe ve il kongreleri yapılacak. Ocak ayında başlayacak olan kongre sürecinde ortaya bir çok adayın çıkacağı bilinmektedir.

 

Merkez ilçe başkanı Niyazi Kıransoy daha önce göreve gelirken 2 dönem yapğacağını söylemişti ve sözünü tutacağını söylemiş ve bu kongrede aday olmayacağını açıklamıştır.

 

Merkez ilçe başkanlığı için 5 - 6 isimin adı geçmekle birlikte adaylık yarışında yarıackları konuşulmaktadır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) kongre sürecinin başlamasına sayılı günler kala Merkez İlçe Başkanlığı için kulislerde hareketlilik başladı. MHP Merkez İlçe Başkanlığında bulunan Niyazi Kıransoy, kongrede aday olmayacağı açıklamasında bulunurken MHP Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olabilecek 5-6 ismin olduğu da öğrenildi.


Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, “Kongre sürecimiz daha başlamadı. Aday olmak isteyen ve bu süreçte girişimleri ve çalışmaları başlayan 5-6 arkadaşımız olduğunu duyuyoruz. Hayırlı olsun. Ben daha önce de dediğim gibi, bu göreve gelirken ‘2 dönem Merkez İlçe Başkanlığı görevi yaparım ve görevimi arkadaşlara teslim ederim’ dedim. Bu benim 2’inci dönemim. Kongrede aday olmayacağım. Bundan sonraki süreç bize ne gösterir şu anda bilmiyoruz. Partimiz bize görev verirse başka yerlerde değerlendirir ve üstümüze düşeni yaparız.

 

Aday olarak çıkacak arkadaşlara çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. MHP, her zaman olduğu gibi en iyi kadrolarla Zonguldak’ta da yoluna emin adımlarla devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça