ADD'den Eğitime Tablet Desteği

ADD'den Eğitime Tablet Desteği

Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nazan Papila ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 'Uzaktan Eğitime Destek' verdiler.

 

Başkan Nazan Papila, 4 adet tablet ve Atatürk Kitabı'nı Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ünal Avcı'ya teslim etti.

 

Binlerce öğrenciye eğitim bursu verdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Nazan Papila şunları söyledi; 

"Atatürkçü Düşünce Derneği var oluş amacının önceliği elbette ki; bağımsızlık mücadelemizin kahramanı,Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ülküsünü,düşünce yapısını ve felsefesini yeni nesillere doğru şekilde aktarmaktır. Bu ülküden yola çıkarak öncelikli görevimiz olarak bizler kendimizi bu ülkenin yoksulluk,imkansızlıklar içerisinde olan evlatlarının aynı zamanda bir insanlık hakkı olan çağdaş eğitime erişebilmeleri  konusunda  maddi ve manevi desteği vermekle( elimizden geldiği,gücümüzün yettiğince)  yükümlü hissediyoruz. Bu bir manevi yükümlülüktür. Atatürk’ün bu ülkenin gelişip,yücelmesi, dünyanın ileri seviyedeki çağdaş ülkelerinin arasında yer alabilmesi için gösterdiği  yol ve hedef budur. Atatürkçü Düşünce Derneği Örgütü’nün görevi  sadece var olanı korumak,devam ettirmek değil; Cumhuriyetimizin bekası ve tüm Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlarının bu vatana yaraşır bir bilinç ve refah seviyesine ulaşması için birer nefer olarak çalışmaktır. Bu görevi biz Zonguldak Örgütü olarak uzun yıllardır üyelerimizden,yardımsever dostlarımızdan temin ettiğimiz bağışlarla maddi yetersizlikler içinde bulunan yüzlerce,binlerce üniversite gencine  eğitim bursu vererek,onların geleceklerinin aydınlanması adına gönüllü olarak yapıyoruz, yapmaktayız.Bundan böyle de Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün adına yakışır bir disiplin ve duygu ile yapmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça