"Bizim İçin Zor Olacak"

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Teknik Direktörü Mustafa Dalcı, 28 Ekim Çarşamba günü deplasmanda oynayacakları Kahramanmaraşspor müsabakası hazırlıkları ile ilgili bilgi verdi. Dalcı, öte yandan son 3 haftada oynanan futbolu ve alınan skorları değerlendirdi. 


“EN KÖTÜ 4-5 PUANLA KAPATMAMIZ GEREKİRDİ”


Kahramanmaraşspor hazırlıkları ile ilgili;

“Haftaya oynayacağımız Kahramanmaraşspor hazırlıklarına başladık. Rakiplerimizin görüntüleri de geldi. Onları izleyip analizlerimizi yapacağız.” diyen Dalcı, son haftalardaki sahaya yansıtılan futbol ile ilgili ise, “3 haftadır vermiş olduğumuz mücadelenin karşılığını ne yazık ki alamadık. Spor olarak değerlendirildiğinde 3 mağlubiyet kötü bir durum. Futbolun biraz şansı yanımızda olsaydı, en kötü 4-5 puanla kapatmamız gerekirdi.” İfadelerine yer verdi.


“SORUMLULUĞUMUZUN ARTTIĞINI BİLİYORUZ”


Mağlubiyet serisine dur demeleri gerektiğini vurgulayan Teknik Adam Dalcı;,

“Kötü gidişata dur dememiz gerekiyor. Futbolcularımızla istişare yaptık. Futbolcular da durumun farkında. Sorumluluğumuzun arttığını biliyoruz. Bizim için zor olacak. Zor olan her şey in sonunun bizim için güzel olacağını düşünüyorum. Maraş maçında bunun telafisini mutlaka yapacağımızı düşünüyorum. Sadece Maraş maçından sonraki maçın hemen 3 gün sonra oynanacak olması ve bu durumun takımı yorabileceğini düşünmek bizi biraz endişelendiriyor. Ne olursa olsun biz Zonguldak Kömürspor olarak, bu ligde yakışacak yerde bırakacağımızı düşünüyoruz. Takıma ilk gün ki gibi güveniyoruz ve futbolcularımızın da bu güveni boşa çıkarmayacaklarını biliyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça