PTT’de 180. Yıl Coşkusu

PTT’de 180. Yıl Coşkusu

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) 180'inci kuruluş yılı nedeniyle Zonguldak'ta 180'inci müşteriye Mehmet Meşeli tarafından ödül verildi.   

 

PTT Zonguldak Şubesi'nin 180'inci müşterisi 69 yaşındaki Emin Eroğlu oldu. Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) 180'inci kuruluş yılı nedeniyle Zonguldak'ta 180'inci müşteri için Başmüdürlük binası giriş katında ödül töreni düzenlendi.

 

180'inci müşteri olan 69 yaşındaki Emin Eroğlu'na PTT'nin anlam ve önemini anlatan kitapçık, Başmüdür Mehmet Meşeli tarafından takdim edildi. Eroğlu, Basına yaptığı açıklamada PTT'de ki işlerini kolaylıkla hallettiğini ve işlemleri için burayı sık sık kullandığını ifade etti.

 

PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli de, pandemi nedeniyle bu yıl çelenk sunum töreninin yapılmadığını, kutlamaların kısıtlı yapıldığını söyledi. Meşeli;

"Bu seneki kutlamamızı tedbirli olarak gerçekleştirdik.Gerek normal şartlarda, gerekse pandemi döneminde biz gecemizi gündüzümüzü saygıdeğer Zonguldak halkımızın hizmetine sunduk. Zonguldak halkına hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça