Dalcı Ateş Püskürdü

Dalcı Ateş Püskürdü

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele eden Zonguldak Kömürspor, geçtiğimiz Çarşamba günü  Devrek ilçe stadyumunda oynadığı maçta Amed Sportief’e 1-0 mağlup oldu.

 

Rakibi karşısında hesapta olmayan bir yenilgi alan Zonguldak Kömürspor’da teknik patron Mustafa Dalcı maçın hakemine büyük tepki gösterdi.

 

Hakem Mehmet Türkmen’in kötü bir maç yönettiğini belirten Dalcı, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

”Korkak, cesareti olmayan, gördüğünü vermeyen ya da heyecanı bu ligi kaldırmayacak kapasitede biri. Hakemin verdiği kararlara kendisinin bile inanamadığını düşünüyorum. Çok yetersizdi. İlk defa bir hakeme bu kadar tepki göstermek zorunda kaldım. İnanamadım hakemin pozisyonlarına. Faul olduğunda vermedi, olmayana verdi. Saçma sapan kararlar verdi. Penaltımızı vermedi. Hakem sahada şaşkın ördek gibiydi. Avukatmış sanırım. Gitsin avukatlık yapsın. Dün bizim kaderimizle oynadı, ilerde belki başka takımında hakkını yiyecek. Bunlarla bu lig nasıl devam eder? Son yıllarda gördüğün en kötü hakemlerden bir tanesiydi. Korkak, cesareti olmayan, gördüğünü vermeyen ya da heyecanı bu ligi kaldırmayacak kapasitede biri. Net! Bu da bize denk geldi.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça