Demirköse Günah Çıkardı

Demirköse Günah Çıkardı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Varol Demirköse, kongreye değerlendirdi.

 

Kongrede  herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını ve tüzüğe göre hareket ettiklerini belirten Varol Demirköse,  kongreye ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Kongre yoğun katılımın olmasın partinin büyüdüğünü ve güçlendiğini gösterdiğini ifade eden il Başkanı Varol Demirköse, Zonguldak için, bölgemiz için yapıcı, onarıcı ve yol gösterici siyaset anlayışıyla hareket edeceklerini söyledi.

 

Cumhur İttifakı ruhunu koruyacaklarını belirten MHP İl Başkanı Varol Demirrköse, şunları ifade etti;

KONGREMİZE KATILAN TÜM DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM..

“Kongremize genel olarak baktığımızda ve pandemi sürecini dikkate aldığımızda yüksek bir katılım oldu. Bu da her geçen gün partimizin büyüdüğünü ve güçlendiğini göstermektedir. İl Başkanı ve ekibimiz olarak teşkilatlarımız bizlere güven vermiştir. Teşkilat olarak bundan sonraki süreçte Zonguldak için, bölgemiz için yapıcı, onarıcı ve yol gösterici siyaset anlayışıyla Cumhur İttifakı ruhunu koruyarak partimiz; sosyal, ekonomik ve sağlıkla ilgili bütün sorunları çözme gayreti içerisinde olacaktır. Kongremize katılan tüm dava arkadaşlarıma, gönüldaşlarıma ve teşkilatlarıma teşekkür ediyorum.

KONGREDE TÜZÜĞE UYGUN HAREKET EDİLDİ

MHP tüzüklere göre hareket eder. Tüzüğümüze göre de Divan Başkanımız TBMM İdari Amiri ve Ankara Milletvekilimiz Erkan Haberal belirlenmiştir. Arkadaşlarımız farklı bir isim açıkladılar. Tüzüğümüze göre bu teklifi kabul ettik fakat o ismin Divan Başkanı seçimine göre teklif usulleri kabul edilmedi. Burada bizim yaptığımız herhangi bir usulsüzlük, uygunsuzluk ve yanıltıcı bir hareket yoktur. Arkadaşlarımız demokrasi gereği farklı isim önermişlerdir. Tüzüğe göre hareket etmişlerdir. Tekliflerinde tüzüğe uygunsuzluk tespit edildiği için teklifleri kabul görmemiştir.

MHP SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YÖNETİLMİYOR..

Kongremizin ardından yedek yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın istifa ettiğine dair bizlere herhangi bir resmi istifa ulaşmadı. İstifaları sosyal medya üzerinden duyuyoruz. MHP sosyal medya üzerinden yönetilmiyor, resmi olarak istifa gelirse bizlerde gereğini yaparız. MHP kanunlara ve tüzüğe uygun bir şekilde hareket eder ve böyle çalışır.

BİR KİŞİYİ DAHİ KAYBETME LÜKSÜMÜZ YOK.

MHP Teşkilatları olarak bizim bir kişi dahi olsa hiç kimseyi kaybetme çabasında değiliz. Bizim şuan yönetim kuruluna bakıldığında geçmişte görev yapan arkadaşlarımız mevcuttur. İlçelerimizde daha önce belediye başkan adaylığı, il genel meclis üyesi adaylığı ve milletvekili adaylığı yapmış arkadaşlarımızda mevcuttur. Şuanda yönetimimiz herkesi kucaklayacak bir ekiptir.  Hatta kongre öncesi yönetimimizi oluşturmadan önce geçmişte görev almış ve kongrede olayların yaşandığı arkadaşlarımızı da davet ederek görüşlerini aldık onlar bizim düşüncelerimize katılmadılar” dedi.

 

TTK'NIN ÖZELLEŞTİRİLMESİ GİBİ BİR DÜŞÜNCE YOK..

 

“Türkiye Taşkömürü Kurumu’yla (TTK) ilgili geçmişten günümüze kadar gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. TTK’nın Çinlilere ya da başka birilerine satılması gibi bir durum ve düşünce yok. Bir zamanlar Karadon Bölgesiyle ilgili envanter kayıtları istendi. O zaman böyle bir düşünce vardı. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’yle de görüşüp durumu aktararak Torba Yasa’dan bu teklifi kaldırdık. TTK’nın satılması gibi bir olay yok, gündemi de böyle bir olayla meşgul etmemek gerekir” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça