"Siyasi Nezaketsizlik"

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'e tepki gösterdi.

 

AK Parti Merkez İlçeyi saat 13.00'te ziyaret etmek için randevu aldıklarını ve ancak Mükerrem Ayçiçek'in partiye gelmeyerek nezaketsizlik sergilediğini ifade eden DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, şunları ifade etti;

"DEVA Partisi şehrimizin ve ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüdür. Bizler bu şehrin birlik ve beraberliği, sorunların çözümü ve istişaresi için toplumun her kesimiyle, tüm sivil toplum kuruluşlarıyla ve siyasi partileriyle biraraya gelmekten memnuniyet duyarız. 

Bugün de siyasi parti ziyaretlerimiz kapsamında Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek’ten randevumuzu aldık ve ziyaretimizi gerçekleştirmiştik.  Ülkemizin ayrıştırıldığı, kutuplaştırıldığı bir dönemde; yapıcı olmak, nezaket sahibi olmak, birlik ve beraberlikten yana bir tavır sahibi olmak bizlerin en büyük amacıdır. Özellikle Merkez İlçe teşkilatı olarak bu yönde bir refleks  gerçekleştirmeye gayret etmekteyiz. Tüm bu iyi niyetli çabalarımıza rağmen zaman zaman belli alanlarda baskılara maruz kaldığımız gibi, bu tür siyasi nezaketsizliklere de tanık olmaktayız.

Türk örf, adet ve geleneklerine göre bizler için misafir her daim baş tacıdır. Bizler misafirlerimiz bu anlayışla ağırlamaktayız. Tüm bu yaşananların akabinde yaşananları siyasi nezaketsizlik olarak değerlendiriyoruz. Talep etmeleri halinde kendilerini parti binamızda ağırlayabilir,misafirperverliğimizi göstermek isteriz."

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça