Kayalıklarda Bulundu!

Kayalıklarda Bulundu!

Serinlemek için akşam saatlerinde denize giren U.Y. 3 saat sonra kayalıklarda bulunarak tedavisi için Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

Zonguldak'ta akşam saatlerinde serinlemek için atladığı denizde gözden kaybolan amatör balıkçı için arama çalışması başlatıldı. Saatlerce suda mücadele veren Ufuk Y. yüzerek kendi imkanları ile karaya çıktı. Hastaneye kaldırılan Ufuk Y.’nin tedavisinin sürdüğü ve sağlık durumun iyi olduğu öğrenildi.

 

Edinilen bilgiye göre Zonguldak Yayla Mahallesi Fener semtinde meydana geldi. İddiaya göre arkadaşlarıyla birlikte kayalıklara balık tutmaya giden Ufuk Y."Ben Denize gireceğim" diyerek denize atladı. Havanın karanlık olması nedeniyle gözden kaybolan Ufuk Y., için arama çalışması başlatıldı. Olay yerine 112 sağlık ekipleri polis, AFAD ve Sahil Güvenlik ekipleri sevk edildi.

 

Ben Denize gireceğim diyerek denize atladı gözden kayboldu.

 

Arkadaşıyla balık tutarken, "Ben denize gireceğim" diyerek denize atladığı iddia edilen Ufuk Yakupoğlu gözden kayboldu. Arkadaşının ihbarı üzerine Yakupoğlu'nun bulunması için AFAD ve Sahil Güvenlik ekipleri bölgede arama çalışması başlattı.

 

Sahil güvenlik, AFAD ve polis ekipleri karada arama yaparken Türkiye Taşkömürü Kurumuna ait palamar ekibi kılavuz tekneleri ile bölgede 1 buçuk saattir arama tarama çalışmalarını sürdürüyor.

 

Sahil güvenlik ekipleri de bölgede çalışmalara destek verirken dalgalar arama çalışmalarını güçleştiriyor. Bölgede 112 Acil Servis ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri de hazır bekletiliyor.

 

Saatlerce suda mücadele veren Ufuk Y. yüzerek kendi imkanları ile karaya çıktı. 112 sağlık ekiplerince ambulansa alınan Ufuk Y., Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça