Başkan Alan'dan Engellilere Müjde!

Başkan Alan'dan Engellilere Müjde!

 

Kızlar Plajı'nda yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi 4 aya kadar tamamlanarak engellilerin hizmetine sunulacak. Ayrıca Kızlar Plajı Projesii ihaleye çıkartılacak.

 

Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan, Emniyet Müdürlüğü karşısında bulunan Kızlar Plajı mevkiinde yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezi'ni inceledi. Engelsiz yaşam merkezinin 3-4 aya kadar tamamlanacağı müjdesini veren Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan;

"Teknik Başkan Yardımcımız ve Fen İşleri Müdürümüz ile beraber bizlere vatandaşlarımızdan gelen talepleri yerinde incelemek için kısa kısa mahalle turlarımızı da tamamladık ve en sonunda  Engelsiz Yaşam Merkezi olarak tabir ettiğimiz, inşallah 3-4 aya kadar da bitirmeyi planladığımız ve akabinde de kızlar plajı olarak tabir ettiğimiz alanda engelli vatandaşlarımızın denize girmelerine imkân sağlayacak düzenlemeler için keşif yapıyoruz değerlendirme yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon engelli vatandaşlarımızın 7'den 70'e Zonguldak'ta bir plajda da olsa denize girmenin keyfine varabilecekler. Engelsiz Yaşam Merkezi'de inşallah o zamana kadar çoktan bitirmiş olup halkımızın hizmetine açıp bu bölgeyi güzelleştirmek için gayret gösteriyoruz" ifadesini kullandı.

 

KIZLAR PLAJI PROJESİNİ ÇİZİP İHALEYE ÇIKARACAĞIZ

 

"Kızlar Projesi ne durumda?" sorusuna ise Başkan Alan şunları söyledi:

"Onunla ilgili ne yapabiliriz konusunda artık son noktaya gelindi ve bir önce projeyi çizip ihale süreci olacak. Ondan sonra dediğim gibi önümüzdeki sezon inşallah Pandemi'den de kurtulmuş şekilde engelli vatandaşlarımız ile beraber tüm halkımızın faydalanabileceği plajımızı halkımızın hizmetine daha güzel bir şekilde  Zonguldak'ımızın, insanlarımızın hak ettiği şekilde kullanabileceği bir plajımızda olacak inşallah" dedi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça