Kaptan Konuştu!

Kaptan Konuştu!

 

TFF İkinci Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor'un tecrübeli kalecisi Sinan Ören, yeni sezon öncesi taraftara mesaj gönderdi.

 

Takımın zor bir süreçten geçtiğini belirten kaptan Sinan, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Camiamız zor günlerden geçiyor, bizde sahip çıkmak için buradayız. Takım kaptanı olarak bende gereken desteği vermek için buradayım. Yeni ve zor bir süreçteyiz. Ama burada mazeretlere sığınmaya gerek yok bence. Bizim mazeretleri nasıl aşabiliriz nasıl üretebiliriz konusunda ilerlemeliyiz. Bu doğrultuda yeni bir teknik ekip geldi hocalarımıza çok güveniyoruz kısa sürede bizim için lige hazırlanmakta zor bir durum. Ekstra efor sarf ettik,  ekstra antrenmanlar yaptık. Bu dönemlerde aşırı yüklenmeler, sakatlıklar olmadı. Bilinçli bir şekilde gittik çünkü.  Şu bir gerçek; takımımızı daha iyi seviyelerde görmek istiyorsak daha iyi olmalıyız. Bas bas her zaman bağırıyorum ben bir Eskişehirli iken, Zonguldakspor’a bu kadar sahip çıkmaya çalışıyorken Zonguldakların kat kat sahip çıkmaları gerekiyor. Başta mülki amirler vatandaşlar seçmişler bu oluşumlar beraber sizlerde dâhil hep beraber bu takımı güçlendirmek istiyoruz. 

Biz bu doğrultuda saha içinde elimizden geleni yapacağız. Saha dışından da destekleri bekliyoruz. Gerçekten birilerini yanımızda görmek istiyoruz. Tekrar söylüyorum bu takım Ahmet’in Mehmet’in takımı değil bu takım Zonguldak’ın takımı Zonguldakspor.  Bu takım ne kadar üst taraflara giderse herkes kazanacak, herkes mutlu olacak. Daha iyi ve daha fazla insanlarla muhatap olacaklar. Bu birlik ve beraberlik mesajı vermek istiyorum.  Birilerini yanımızda görmek bizi mutlu ediyor. İnşallah sizler gibi büyüklerimizi de bize destek verirler ve Zonguldakspor’u en iyi yerlere taşırız. Taraftarlar varsa, takım var.  Biz hepimiz bir bütünüz. Taraftar futbolcu yönetim ayrıştırmayız. Biz bütünüz. Hep birlikteyiz, hep beraberiz.  Ben zor durumda bu takıma sahip çıkmak istedim işin gerçeği şahsi olarak konuşuyorum. 

Zonguldakspor bana emek verdi ben de Zonguldak spora emek verdim. Ayrılan arkadaşlarımız oldu onlara saygı duyuyorum. Teknik Direktörde ayrıldı yapacak bir şey yok önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde önemli bir meşakkatli yol var. Bu yolu da takviyelerle inşallah e iyi bir mertebe de bitirmek istiyoruz"

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça