Erbay Mazbatasını Aldı

Erbay Mazbatasını Aldı

5 Eylül 2020 Cumartesi günü 13.Olağan genel kurulda görev başına gelen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez ilçe Başkanı Süleyman Erbay ve yeni yönetim kurulu mazbatasını aldı.

 

Süleyman Erbay mazbatasını merkez ilçe seçim kurulu memuru Alper Bozkurt'tan teslim aldı.

 

Adliye önünde ise  Süleyman Erbay ve yönetim kurulu üyeleri mazbata almalarını Bozkurt işareti yaparak kutladılar. MHP Merkez ilçe Başkanı Süleyman Erbay yaptığı açıklamada;

"Bugün 13.olağan genel kurulumuz neticesinde göreve geldiğimiz merkez ilçe başkanlığının mazbatasını almış bulunmaktayız. Memleketimize ve ilimize hayırlı ve uğurlu olsun. Özellikle bugün İzmir'de 81 ilimizde 81 Ülkü Ocakları'nın 81 temsilcisi ile İzmir'de yunan'ı denize döktüğümüz yerde ülkü ocakları genel merkezimizin güzel bir eylemi var. Buradan bütün Ülkü ocaklarına selam gönderiyorum. Yunanistan ve hamileri Türkiye'de yapmak istedikleri oyunlara karşı sivil eylem gerçekleştirecek Ülkü ocaklarımız. tüm Ülkü ocakları mızı tebrik ediyorum. Bizler de bu görevi en güzel şekilde yerine getireceğini de inanıyoruz. göreve gelen arkadaşlarımızın hepsini tebrik ediyorum. Bizden önce ilçe yönetiminde görev alan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça