Erbay Çıtayı Yükseltti!

Erbay Çıtayı Yükseltti!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe başkanlığı 13. Olağan kongresi gerçekleşirken Süleyman Erbay, merkez ilçe başkanlığına seçildi. Tek liste ile gidilen kongrede Merkez İlçe Başkanı seçilen Erbay ilk hedefini ise 2023 genel seçimleri için koydu. MHP olarak 2023 hedeflerini belirlediklerini dile getiren MHP’li Erbay;

“2023 yılının kadrolarını kuruyoruz. Seçimlerde ilk hedefimiz 2 belediye başkanlığı ve iki milletvekilidir.” Diyerek çıtayı yükseltti.

 

İKİ BELEDİYE BAŞKANI İKİ VEKİL ÇIKARACAĞIZ


Zonguldak’ta MHP olarak kadroları kurmaya başladıklarını ve hedeflerini belirlediklerini dile getiren MHP Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erbay;

“Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan kongremizi sukünet içinde gerçekleştirdik. Tabi havanın kötü olması ayrıca Pandemi dönemi olması sebebiyle katılımın düşük olduğunu gözlemledik. Zonguldak’ta ki hedeflerimizi yerine getiren çok değerli bir yönetim kurulumuz oldu. Bu doğrultuda 2023 kadrolarını oluşturuken 2023 seçimlerinde ki hedeflerimizi de belirlemiş olduk. Biz 2023 Genel Seçimleri ve akabinde yapılacak olan yerel seçimlerde en az iki tane belediye başkanlığı ve yine en az iki milletvekili hedeflerini belirledik.

Bu hedefler doğrultusunda kadrolarımızı kurduk. Ve yine hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğimize inanıyorum. Tabi biz dedikodulara kulaklarımızı tıkadık. Bunlara önem vermiyoruz. Dava arkadaşlarımız ile omuz omuza kol kola yürümek niyetindeyiz. Herkes teşekkülerimi de iletmek istiyorum. Bu gibi süreçlerde ufak tefek dargınlıklar olabilir. Ancak Ülküdaşlarımız ile kucaklaşacağız. Diğer taraftan yönetim kurulumuzda esnaf ve sivil toplum kuruluşlarında rol almış isimler ağırlıkta. Kongremiz ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlar getirsin” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça