"Yıkıcı Değil Yapıcı Olacağız"

Deva Partisi İl Başkanı Fatih Keleş merkez ilçe başkanı Orhan bozkurt'a yetki belgesini takdim etti. DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş ve merkez ilçe başkanı Orhan Bozkurt tarafından toplantı düzenlendi. Toplantıda İl Başkanı Fatih Keleş merkez ilçe başkanı Orhan Bozkurt yetki belgesini takdim ederek teslim etti.

 

Fatih Keleş hafta sinemada Orhan Bozkurt hayırlı olsun gülerek görevinde başarılar diledi. A yetki belgesini teslim alan Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt'da   yapıcı bir muhalefet politikası izleyeceklerini açıkladı.

 

Orhan Bozkurt;

"Sansürsüz, özgür ve özgün, demokrasiyi besleyen, farklı düşüncelerin ve görüşlerin seslendirilmesinde ve ortak yaşama kültürünün gelişmesinde etkin rol oynayan değerli basın mensupları,  Kıymetli Zonguldaklılar ; vatandaşlarımızın mutluluğunu ve refahını arttırmak, vatandaşlarımıza temel hak ve özgürlüklerinin evrensel standartlarda tanınmasını sağlamak, demokrasinin, hukuk üstünlüğünün ve adaletin gelişmesine yardımcı olmak amacıyla çıktığım bu yolda benimle aynı ilkeler, değerler, idealler ve hedefleri paylaştığını düşündüğüm azimli ve kararlı insanların bir araya gelmesiyle kurulan DEMOKRASİ ve ATILIM (DEVA) PARTİSİ  Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı görevini üstlenmekten onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim.  Ülkemiz siyasetinde kurulan kutuplaştırıcı dili, ötekileştirilmeyi, ekonomik sorunları, istikrarsız ekonomiye bağlı güvensizlikten kaynaklanan işsizliği, refah seviyesindeki ciddi düşüşü, hukukun hiçe sayılışını, eğitim sistemindeki sorunları ve gelecek kaygısı yaşayan bu toplumu   henüz 30 yaşını yeni tamamlamış Türkiye Cumhuriyeti’nin genç bir bireyi olarak üzülerek takip etmekteyim. Saymış olduğum bu nedenlerden dolayı ekonomik olarak güçlü, refah seviyesi yüksek, hukukun üstünlüğünün esas alındığı, sadakate değil liyakate önem veren, güven dolu, tüketen değil üreten bir Türkiye için siz hemşehrilerimizle birlikte çoğulcu, katılımcı ve demokratik bir siyaset yapmanın heyecanı içerisindeyim. Bu bağlamda, Deva Partisi Zonguldak Merkez İlçe Teşkilatı olarak özlediğimiz özgür, demokratik ve güçlü Türkiye için, yerelde ise Türkiye ekonomisine geçmişte olduğu gibi katkı sağlayarak yön veren, refah seviyesi yüksek ve mutlu bir Zonguldak için gece - gündüz ayırt etmeden çalışacağımızı bilmenizi isterim" dedi.

 

Bozkurt gazetecilerin sorusu üzerine her şeye karşı olmak yerine yapılanlara destek ve daha iyisini yapılması için muhalefet politikası izleyeceklerini yani yıkıcı değil yapıcı olacaklarını ifade etti.

 

KELEŞ:  ÜLKEMİZE VE ZONGULDAK'IMIZA HİZMET ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

 

İl Başkanı Fatih Keleş'te hiçbir menfaat gözetmeksizin sadece Zonguldak'ta ve ülkeye hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça