Advert

UÇAR’IN ADAYI İHALECİ YUSUF ATAMAN

UÇAR’IN ADAYI İHALECİ YUSUF ATAMAN

Mustafa Çağlayan’ın görevden alınması sonrasında Ak parti Merkez İlçe Başkanlığı için adeta aday enflasyonu yaşanıyor. Birçok ismin ortaya çıkmasının ardından aylar önce yazdığımız isim yeniden kamuoyunda dillenmeye başladı. Bu isim kamuoyunun özellikle Ak parti Merkez İlçe Yönetimine girdikten sonra aldığı ihalelerle bilinen Yusuf ATAMAN

 

ÇAĞLAYAN’IN YAKIN DOSTU İDİ

Yusuf Ataman Mustafa Çağlayan’la birlikte Ak parti Merkez İlçe Yönetimine girmiş ve aralarında çok sık bir bağ oluşmuştu. Özellikle kurumlarda yapılan ihalelerin vazgeçilmez ismi olan Yusuf Ataman birçok işide almayı başarıyordu. Mustafa Çağlayan’la birlikte yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen ikilinin son aylarda arası açılmıştı. Yusuf Ataman’ın ilçe başkanlığı düşünmesi Çağlayan’ı rahatsız etmiş, neredeyse ortak bir ikili olan isimlerin arasına kara kedi girmişti.

 

 

ÇAĞLAYAN’IN FİNASÖRÜ İDİ…

Yusuf Ataman için ortaya atılan diğer bir iddia ise Mustafa Çağlayan’ın finansörü olduğu iddiası idi. Mustafa Çağlayan’la birlik te yönetimde görev alan ve aldığı ihalelerle hızla büyüyen Ataman’ın, Mustafa Çağlayan’la gizli ortak oldukları bile iddia edildi.

 

 

BEYCUMA LOBİSİ’NİN ADAYI OLACAK

Mustafa Çağlayan’ın görevden alınması sonrasında onun yerine aday arayışları devam ederken, Başta Milletvekili Hamdi Uçar ve yerli grubu dediğimiz kesim Yusuf ATAMAN’ı koltuğa oturtmak için çalışmalara başladığı iddia edildi. Yerli yabancı olayını hortlatmak isteyenlerin sahnelediği bu oyunun partiye zararının büyük olması kaçınılmaz görünüyor.

 

 

YÖNETİMDEYKEN BU KADAR HIZLIYSA, BAŞKAN OLUNCA NE OLUR

Diğer yandan kamuoyunda Yusuf ATAMAN ile ilgili başkanlık adaylığı laflarının geçmesinin ardından, ilçe yönetiminde bu kadar hızlı büyüyen ve bir çok ihalenin dolaylı dolaysız içinde olan Yusuf ATAMAN’ın başkan olması durumunda Zonguldak’ın vay haline denilmeye başlandı.

Milletvekili Hamdi Uçar’ın adayı olduğu iddia edilen YUSUF ATAMAN’ın son  5 yılda ki hızlı yükselişini ilerleyen günlerde internet sitemizde bulabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı
Benzinle sobayı yakmaya çalışırken evi yaktı

Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça
Sende Bu Koltuk Acısı Onda Bu Kuyruk Acı Oldukça