Bugun...2020DE TEMELLERİ ATILIYOR
Tarih: 12-10-2019 16:56:12 Güncelleme: 12-10-2019 17:51:12 + -


VE 2020'DE TEMELLERİ ATILIYOR


2020DE TEMELLERİ ATILIYOR

Zonguldak'ta; Lavuar Alanı, Millet Nahçesi ve sahil projesinin 2020'de temeli atılıyor.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Lavuar alanı, millet bahçesi ve sahil projesini kapsayan; Zonguldak Liman bölgesi ve kıyı şeridi kentsel tasarım projesi hakkında tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri bilgilendirdi.

 

Cumartesi günü Emirgan Otel'de gerçekleştirilen sunum programına, Vali Erdoğan Bektaş, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve Ahmet Çolakoğlu, Zonguldak Belediye başkanı Dr Ömer Selim Alan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, MHP İl Başkanı Varol Demirköse, SP İl Başkanı Sadık Kar, iyi Parti Merkez ilçe başkanı Erdal Gülay, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan, MHP merkez ilçe başkanı Niyazi Kıransoy,  Zonguldak Belediyesi'nin tüm meclis üyeleri ile çok sayıda sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

 

  SELiM ALAN: HiZMET SEFERBERLiĞi iÇiN HEP BiRLiKTE YOLA ÇIKTIK Sunum programı Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın açılış konuşması ile başladı. Başkan Selim Alan yaptığı konuşmada, hep birlikte hizmet seferberliği için yola çıktığını belirterek şunları söyledi: "Bugün özel bir gün, güzel bir gün. Zonguldak'ımıza hep birlikte yeni Zonguldak diye başlatmış olduğumuz hizmet seferberliği olarak yola çıktığımız yolculuk için Zonguldak için bizler için geleceğimiz için önemli ve özel bir gün. Bugün inşallah bunun ilk adımını atacağız.Yıllardır Zonguldak'ımızın beklediği hasretle, aç bir şekilde beklediği hizmetleri yavaş yavaş sizlere sunmanın, Zonguldak kazandırmanın büyük bir mutluluğunu yaşıyoruz.

Yıllardır boş bekleyen özellikle lavvuar alanı diye beklediğimiz alanın dönüşümü, millet bahçesi ihtiyacımız ve sahil projemizin bir etabının istişare toplantısı bugün inşallah sizlerin katılımıyla yapılacak.

Ben bu topluluğu karşısında görmekten son derece mutluyum. inşallah herkes fikirlerini beyan edecek istişare edeceğiz." HAMDi UÇAR: ZONGULDAK'TA ARTIK ICRAAT DÖNEMi BAŞLIYOR AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Degerli katılımcıları saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Öncelikle belediye başkanımızı kardeşimize arkadaşımıza çok çok teşekkür ederim, Zonguldak'ın bütün kitlelerini tüm örgütlerini temsilcilerini bir araya toplayıp Zonguldak'ımızın müzminleşmiş sorunlarına problemlerini çözme konusunda başlatmış olduğumuz bu projenin tanıtımı da bize de bir araya getirdi.

 Zonguldak'ımız için herkes taşın altına elini koymalı" dedi. VALI ERDOĞAN BEKTAŞ: PROJELER YAPILMADAN ÖNCE ZONGULDAK KAMUOYU ILE PAYLAŞILMASI ÇOK GÜZEL Vali Erdoğan Bektaş'da yaptığı konuşmada yapılacak olan projelerin yapılmadan önce Zonguldak kamuoyuyla paylaşılmasının çok güzel ve anlamlı olduğunu belirterek şunları ifade etti: "Güzel bir ortam oluşmuş. Şehrimizin böyle bir talebi olduğunu biliyorduk.

Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Şehrin merkezinde 3 önemli proje alanında harekete geçmeden önce yapılmak istenenleri Zonguldak kamuoyuyla paylaşılması güzel bir fikir. Tabii ki burada fikir alışverişleri olacak paylaşımlar olacak .

Hayırlara vesile olmasını diliyoruz" dedi. Ardından toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
 
Kaynak: Kanal 67

Editör: Kanal 67Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • 8 Mart Türk Kızılayı Etkinliği
  8 Mart Türk Kızılayı Etkinliği
 • Playboy'un Cadılar Bayramı partisi
  Playboy'un Cadılar Bayramı partisi
 • Misiad 1. Olağan Genel Kurulu
  Misiad 1. Olağan Genel Kurulu
 • Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi 1
  Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi 1
 • Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi
  Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi
 • Ruslar hangi ilimizdeki erkeklerden hoşlanıyor?
  Ruslar hangi ilimizdeki erkeklerden hoşlanıyor?
 1. 8 Mart Türk Kızılayı Etkinliği
 2. Playboy'un Cadılar Bayramı partisi
 3. Misiad 1. Olağan Genel Kurulu
 4. Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi 1
 5. Ahmet Erdoğan İlkokulu Ankara Gezisi
 6. Ruslar hangi ilimizdeki erkeklerden hoşlanıyor?
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Ozan ARİF'in kendi sesinden:Şerefsiz
  Ozan ARİF'in kendi sesinden:Şerefsiz
 • Zonguldak Türk Kızılayı Kandil Etkinliği
  Zonguldak Türk Kızılayı Kandil Etkinliği
 • Ecem'le Şiir Dolu Anlar
  Ecem'le Şiir Dolu Anlar
 • Klipte seksi muz yemeye tutuklama kararı!
  Klipte seksi muz yemeye tutuklama kararı!
 • Böyle bilardo görmediniz!
  Böyle bilardo görmediniz!
 • MADENCİLERİN GERÇEK ŞARKISI
  MADENCİLERİN GERÇEK ŞARKISI
 1. Ozan ARİF'in kendi sesinden:Şerefsiz
 2. Zonguldak Türk Kızılayı Kandil Etkinliği
 3. Ecem'le Şiir Dolu Anlar
 4. Klipte seksi muz yemeye tutuklama kararı!
 5. Böyle bilardo görmediniz!
 6. MADENCİLERİN GERÇEK ŞARKISI
VİDEO GALERİ
YUKARI